All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 0 75w led signs module ] Match 102 Products.
Transparent Crystal RGB LED Pixel Ball Flexible Soft 3D LED Point Light Source
| Name: | Led Pixel Light |
|---|---|
| Size: | 30mm |
| Material: | PC Unti-UV |
SMD3535 Chip Source IP67 RGB 25mm LED Point Light for Christmas Decoration
| Product Name: | H2503P12 |
|---|---|
| Size: | 30mm |
| Lamp Power: | 1W |
Permanent Aluminum Track RGB 30mm 24V LED Pixel Lights for Outdoor Holiday Decor IP67 Rated
| Rated Power: | 0.75W |
|---|---|
| Lifespan: | 50,000hrs |
| Storage Temperature: | -20℃-80℃ |
Programmable LED Track Lights For Christmas Outdoor Decoration
| Ip Rating: | IP67 |
|---|---|
| Item: | Advertising Sign Letter |
| Function: | Decorative |
30mm IP67 Waterproof High Temperature Resistant LED Pixel Light for Architectural Facade Lighting
| Application: | Outdoor Decoration |
|---|---|
| IP Rating: | Ip67 |
| Emitting Color: | RGB |
IP67 Waterproof RGBW Led Pixel Point Lights DC12V 0.75w 25mm Dmx512 Smd3535
| Product Name: | H2503P12V8.5 |
|---|---|
| Light Source: | SMD3535 |
| Power: | 1W |
Outdoor Waterproof IP67 Permanent Holiday Decoration Light House DC12V 0.75W 40mm LED Point Lamp RGB
| Product Name: | H4006P24 V2.5 |
|---|---|
| Size: | 40*17.7mm |
| Lamp Power: | 1.5W |
DC24V 0.6W 30mm SMD 5050 Yellow LED Point Light For Letter Decoration
| Color: | Yellow |
|---|---|
| Power: | 0.6W |
| Item: | G3006MY24 Pixel Light |
Customized Mesh LED Screen Waterproof IP67 RGB Outdoor Video Display
| Product Model: | XH-G2001P50*P83.5 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Size: | 1000mm*1000mm |
48V Long Distance Transmission LED Point Light Permanent Outdoor Architectural Lighting RGB Pixel Light for Building Facade Media Lighting
| Storage Temperature: | -20-60° |
|---|---|
| Weight: | 20g |
| Diameter: | 40mm |

