All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 12v led strip light ] Match 280 Products.
Flexible LED Neon Strip High Brightness 12V 24V Waterproof CE RoHS Certificated Lighting Shop Sign for Indoor Outdoor Decorative
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
| Warranty: | 2 Years |
Ultra Slim LED Power Supply CE RoHS Approved 12V 24V Constant Voltage Driver Adapter for Outdoor LED Module Strips Light
| Over Voltage Protection: | Yes |
|---|---|
| Keywords: | Waterproof LED Power Supply 12V 400W |
| Input: | AC90-265V |
Switching Power Supply Led Driver 12V 24V Rainproof 200W 400W 600W 1000W Led Power
| Storage Temperature: | -20°C To +60°C |
|---|---|
| Output Voltage: | 12V 24V DC |
| Frequency: | 50-60Hz |
400W LED Switching Power Supply IP67 24V 12V DC Waterproof Power Supply For LED Strip
| Application: | Led Light |
|---|---|
| Output Power: | 400W |
| Keyword: | Switching Power Supply |
Led Driver full power 12v 24V Led Power Supply 60w 100w 200w 300w 400w for led light
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
Ultra-Slim 12V 24W LED Driver Black Diamond Linear Smart Switching Power Supply for LED Lighting
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
Wholesale Ultra-Thin Slim 12V/24V LED Driver 100W 200W 400W AC-DC Switching Power Supply for LED lights
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
DMX Madrix SMD 5050 Single Led Point Lights IC Programmable Decorative
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | According To Needs |
| IP RATE: | Outdoor IP67 |
programmable dynamic mono color changing effect led neon strip
| Color: | Gray |
|---|---|
| Product Name: | LED Light String |
| Application: | Outdoor Landscape |
Super Color Amusement Park Led Rgb Pixel Ferris Wheel Decoration
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | According To Needs |
| IP RATE: | Outdoor IP67 |

