All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 12v led strip light ] Match 280 Products.
10 - 300W 12v 24v Waterproof led driver LED Power Supply
| Working Temp: | -30℃--+50℃ |
|---|---|
| Material: | Iron Shell |
| Color: | Grey |
Constant Voltage Outdoor Waterproof LED Power Supply DC 12V 200W
| Working Temp: | -30℃--+50℃ |
|---|---|
| Material: | Iron Shell |
| Color: | Grey |
Outdoor LED Waterproof Driver Switching Power Supply From AC To DC
| Packaging Details: | Carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-7 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC, MoneyGram |
High Brightness Led Neon Flexible Neon Sign Led Flexible Strip 12V SMD 2835 For Outdoor Logo
| Input Voltage(V): | DC12V |
|---|---|
| Lamp Power: | 10W/M |
| CRI (Ra>): | 80 |
10 W AC TO DC LED Waterproof Power Supply , Metal Shell Flexible Strips Power Supply
| Packaging Details: | 475*250*145mm/100pcs G.W.:13kgs |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
Waterproof150W Constant Voltage LED Power Supply For CCTV , 24V LED Driver
| Color: | Grey |
|---|---|
| Working Temperature: | -30℃--+50℃ |
| Protection Class: | IP67 |
150W Constant Voltage LED Power Supply For CCTV , 24V LED Driver
| Color: | Grey |
|---|---|
| Working Temperature: | -30℃--+50℃ |
| Protection Class: | IP67 |
Safety 180 W Waterproof LED Driver 24 V DC12V High Efficiency
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 50000PCS per month |
High Efficiency Waterproof LED Power Supply , 24 V 8.3A 200W Waterproof LED Driver
| Working Temp: | -30℃--+50℃ |
|---|---|
| Material: | Iron Shell |
| Color: | Grey |

