All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ high voltage led strip light ] Match 278 Products.
Waterproof Led Power Supply 150W 12V 24V Outdoor Power Supply For Led Strip Lights
| Product: | ODM&OEM |
|---|---|
| Output Current: | 12.5A/6.25A |
| Output Power: | 150W |
LED Module 3 LED Per Module SMD 2835 LED Strip High Brightness 0.5W 12V DC Light Source
| Waterproof Grade: | IP65 |
|---|---|
| Led Qty: | 3 PCS |
| Color Tempreture: | 12000K |
6W/M Dc12v 24v SMD2835 5050 120Led/M Flex led ribbon lights
| LED Light Source: | SMD2835 |
|---|---|
| Color: | White/warm White |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
LED Driver Transformer Lighting Driver Switching Power Supply Ip67 Ac100-260V 60w 100w 200w with High Power
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
40mm High Brightness DC24V IP67 LED Light Module RGBW LED Point Light Source with DMX512 Control
| Body Material: | PC |
|---|---|
| Chip Brand: | Customizable |
| Mountingtype: | Surface Mount |
Customized LED Linear Lighting Strips 12W DC24V SMD2835 IP65 Waterproof
| Product Name: | XH-XQ2228M24 |
|---|---|
| Color: | Single Color |
| Size: | L1000*W22*H28mm |
Outdoor Waterproof Renovation Slim LED Power Supply Indoor 800W LED Strips Signage Lightbox Driver 24V Switching Power Supply
| Service: | ODM&OEM |
|---|---|
| Storage Temperature: | -40℃~+85℃ |
| Product Size: | 265*120*56mm |
Miracle Bean IP65 High brightness high quality 12w RGB outdoor LED Linear Lighting Strips
| Working Time: | 30000H |
|---|---|
| Power: | 12W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Smart Wifi Controller Waterproof IP67 RGBW 12V 30mm Outdoor Led Strip Outside Programmable Decorative Light Landscape Lamp
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
150W Constant Voltage LED Power Supply For CCTV , 24V LED Driver
| Color: | Grey |
|---|---|
| Working Temperature: | -30℃--+50℃ |
| Protection Class: | IP67 |

