All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ high voltage led strip light ] Match 278 Products.
Outdoor IP65 Waterproof LED Floodlight 10w - 200w High Power Floodlight
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Lamp Body Material: | Aluminum + Tempered Glass |
| Input Voltage(V: | 100V-240V |
Switching Power Supply AC to DC 12V 10A 20A 30A Led Adaptor Transformer for Led Light
| Input Voltage: | AC 100-240V |
|---|---|
| Application: | LED Strip / CCTV Camera / Industrial |
| Protections: | Short Circuit Overtemp Overload Overvolt |
10 W AC TO DC LED Waterproof Power Supply , Metal Shell Flexible Strips Power Supply
| Packaging Details: | 475*250*145mm/100pcs G.W.:13kgs |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
50 - 60HZ 12V 5A Constant Voltage 12V dc LED Power Supply For LED Lights
| Packaging Details: | 38*29*15CM/50PCS G.W:16KGS N.W.:15KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
IP67 Waterproof LED Power Supply 24V 36V 48V W 350W 500W LED Driver for Outdoor Strip Sign Landscape Lighting
| Model Number: | XH-350W |
|---|---|
| Output Voltage: | 36V |
| Input Voltage: | 110-265V |
Constant Voltage Outdoor Waterproof LED Power Supply DC 12V 300W
| Working Temp: | -30℃--+50℃ |
|---|---|
| Material: | Iron Shell |
| Color: | Grey |
Constant Voltage Outdoor Waterproof LED Power Supply DC 12V 200W
| Working Temp: | -30℃--+50℃ |
|---|---|
| Material: | Iron Shell |
| Color: | Grey |
Safety 180 W Waterproof LED Driver 24 V DC12V High Efficiency
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 50000PCS per month |
Factory Wholesale Rainproof 12V 24V 100W Transformer LED Switching Power Supply AC DC Waterproof LED Signboard and Strip
| Ip Class: | IP67 |
|---|---|
| Usage: | Light, Industry, Construction |
| Efficiency: | 87.5% |
10 - 300W 12v 24v Waterproof led driver LED Power Supply
| Working Temp: | -30℃--+50℃ |
|---|---|
| Material: | Iron Shell |
| Color: | Grey |

