All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ ip65 flexible led strip light ] Match 136 Products.
DC24V Hot Salesr Decorative LED Strip Light White/Warm White SMD5050RGBW Safety Flexible light
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Ip Class: | IP65 |
RGB Led Strip Lights Smd 5050 300 Leds 5Meter 12v Led Tape Light Strip Ribbon Light Not Waterproof IP20
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| LED Type: | SMD5050 |
| Ip Class: | IP65 |
DC 12V High Lumens Output Led Strip Light 5050 300leds Backlight 5M Strips Lighting Led Light Strip
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| LED Type: | SMD5050 |
| Ip Class: | IP65 |
High Brightness 5M LED Strip Light 2835 12V DC Tape Ribbon String 60LED/m Decoration Natural White
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| LED Type: | SMD2835 |
| Ip Class: | IP65 |
Multifunctional Lighting Products 2m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip and support the Different color
| Power: | 1.2W,0.72w,15W,12W±10%,0.9W/module |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB,6000-6500K,2700-7000K,3000~8000K,3000K/4000K/6000K |
| Emitting Color: | Natural White,Cool White,Tri-Color(Red-Blue-Green),Blue,pure White |
Super Bright LED Strip Light 2835 RGB Flexible LED Lights Tape for Home Decoration Hotel Lighting Commercial Display
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| IP Grade: | IP65 |
| Cct: | 3000K,4000K,5000K,6000K |
Smart Flexible RGB LED Strip Lights WS2811 Individual Addressable with App Control 12V/24V Home Decoration Lighting
| Ip Rating: | IP65 |
|---|---|
| Product: | Strips Light 12V/24V |
| Control Method: | Remote Control |
Ultra Super Bright RGB LED Strip Light 2835 Flexible Tape for Home Hotel Commercial Lighting
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| IP Grade: | IP65 |
| Cct: | 3000K,4000K,5000K,6000K |
IP20 DC12v SMD5050 30led/M 7.2w Flexible Led Strip
| LED Light Source: | SMD5050 |
|---|---|
| Color: | R/G/B/Y/W |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
Led Strip Lights SMD 5050 Flexible Waterproof Led Strip Lights Smart RGB
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| IP Class: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Power: | 14.4W/M |

