All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ ip67 waterproof led strip light ] Match 233 Products.
Waterproof150W Constant Voltage LED Power Supply For CCTV , 24V LED Driver
| Color: | Grey |
|---|---|
| Working Temperature: | -30℃--+50℃ |
| Protection Class: | IP67 |
150W Constant Voltage LED Power Supply For CCTV , 24V LED Driver
| Color: | Grey |
|---|---|
| Working Temperature: | -30℃--+50℃ |
| Protection Class: | IP67 |
Miracle Bean SMD2025 LED Pixels Module 0.15W 1300mcd Waterproof
| Size: | 9mm |
|---|---|
| Color: | White/warm White |
| Item: | LED Module |
Constant Voltage 12V 24V LED Power Supply 50Hz - 60HZ 100W Switch Mode
| Input Voltage: | AC90-130V/ 170-250V |
|---|---|
| Material: | Iron Shell |
| Efficiency: | 85% |
160 Degree Pixel RGB 50mm LED Mesh Curtain Display Screen Video Strip with DMX512 Control
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Control: | DMX512 |
Wholesale Ultra-Thin Slim 12V/24V LED Driver 100W 200W 400W AC-DC Switching Power Supply for LED lights
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
P62.5 High Transparency Flexible LED Mesh Screen Customized For Adevertising
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-H2P62.5 |
| Voltage: | DC12V |
24V String Point Smart Eaves Lighting Holiday Ambilight 100ft RGBIC LED Permanent Eaves Light
| Ip Rating: | IP67 |
|---|---|
| Installation: | Surface Mounted |
| Color Rendering Index: | 85 |
DMX512 Control LED Mesh Curtain Display Screen with 160 Degree Beam Angle and SMD3535*3 LED
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Control: | DMX512 |
Led Driver full power 12v 24V Led Power Supply 60w 100w 200w 300w 400w for led light
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |

