All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel christmas lights ] Match 393 Products.
led christmas point lights ip67 rgbw exterior accent lighting led permanent holiday lights
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Color: | RGB |
| IP Grade: | IP67 |
Outdoor Building RGBW 48V 40mm Facades Hotels Contour Decorations IP67 Eave Lamp Christmas Lights 2W Led Point Light Source
| Product Application: | Indoor/Outdoor Lighting |
|---|---|
| Work Voltage: | DC48V |
| Protocol: | DMX512 |
Permanent Christmas Lighting RGB Led Node Pixel Point Programmable Outdoor Profile
| Application: | Landscape And Lighting Engineering |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Miracle Bean Pixel Led Module 12mm DC12V 0.12W Waterproof For Christmas Trees
| Application: | Christmas Trees,advertising Channel Letter |
|---|---|
| Power: | 0.12W |
| Protection: | IP67 |
0.3W RGB Point Light Source for Christmas Decoration 50mm LED Pixel Modules
| Protection Grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Type: | LED |
New Types 100mm IP67 LED Point Lights Roof Christmas Outdoor Decoration 6500K Pixel Light
| Protection Grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 5W |
| Type: | LED |
RGB DMX Pixel LED Tape Outdoor Waterproof For Building Lighting Christmas Decoration
| Control: | DMX512 |
|---|---|
| Light Source: | 3in1 SMD3535*3 |
| Power: | 1.5W Per Light |
Pixel Led Net Outdoor Rgb Christmas Mesh String Curtain Lights Decoration Customsized LED Mesh Screen
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Application: | Indoor And Outdoor |
| LED Source: | Epistar 3535 RGB LED Chip |
Wholesale Holiday Lights Kits Spi Led Pixel Aluminum Track Point LightsHouse Eave Decoration Christmas Light Eaves Light
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Christmas Track Lights 20mm RGBW LED IP67 Outdoor Waterproof Pixel Led Point Light Source eave Rgbw light
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |

