All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel christmas lights ] Match 391 Products.
12mm Pixel LED Light Christmas Decoration Point Lights Waterproof IP68 12V Outdoor RGB Full Color
| Product Model: | XH-MD1201MG12 |
|---|---|
| Color: | 1800-2000K |
| Power: | 0.3W |
Factory Price Ip67 Outdoor Waterproof RGBW Permanent Holiday Christmas Decoration Light Pixel Led Point Light
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Outdoor Waterproof Permanent Christmas Track Lights Holiday Decoration RGB IP67 Pixel Led Point Light Eaves Lighting
| Application: | Outdoor Landscape |
|---|---|
| Material: | PC |
| Color: | Gray |
Outdoor LED Point Light for Christmas Decoration High Brightness 0.3W 3PIN JST Connector
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Rate Power: | 1W |
Outdoor Christmas Decoration LED Point Lights IP67 Rated and High Brightness
| Material: | Aluminum |
|---|---|
| Storage Temperature: | -20℃-60℃ |
| Ip Rating: | IP67 |
Permanent Holiday Christmas RGB Holiday Lighting for Decor Point Lights with Profile DC24V SMD3535 LED Light Source IP67
| Led Light Source: | SMD3535 |
|---|---|
| Dimmable: | Yes |
| Body Material: | PC |
Gouly House Decor 25mm Permanent Eave Light DC24V RGBW Full Color Addressable Outdoor Christmas Pixel Lights
| Control Mode: | Spi |
|---|---|
| Productname: | LED Eave Lights |
| Material: | PC |
24V WiFi Intelligent Multi-mode Colorful Easy To Install LED Track Lights Christmas Atmosphere Lights
| Wattage: | 40W |
|---|---|
| Lifespan: | 30,000 Hours |
| Keyword: | Track Lighting System |
DMX512 Led Point Pixel Lights Waterproof Outdoor 0.3W DC5V 25mm Smd3535 RGB IP67
| Product Name: | H2501P05V1.0 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Power: | 0.3W |
20mm RGBW LED Eaves Light for Outdoor Christmas and Halloween Decorations 30000 Hours Lifespan
| Luminous Flux: | 12lm |
|---|---|
| Color: | RGBw |
| Lifespan: | 30,000 Hours |

