All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel module ] Match 1535 Products.
DC5V 20lm 12MM LED Pixel WS2811 UCS1903 Epistar For Advertising
| Color Temperature:: | Full Color Led Module |
|---|---|
| Voltage:: | DC5V And 12V |
| Power: | 0.3w |
Aluminum Profile Led Pixel Point Light Waterproof IP67 30mm DMX512 RGB Miracle Bean
| Input Voltage(V): | DC12V |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB |
| Product Name:: | Led Pixel Point Light |
30mm Full Color Rgb Led Pixel XH6897 IC Pixel Led Lights Bright
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Protection: | IP67 |
Dia 12mm 100lm / W 12mm Led Pixel String PVC Shell + PU Inside
| Working Voltage: | DC05V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Protection: | IP67 |
25mm Miracle Bean Brand RGB LED Pixel Full Color DC12V 0.75W XH6897 IC
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Protection: | IP67 |
Full Color Dc5v Rgb 0.3w 12mm Led Pixel With Pvc Shell + Pu Inside
| Working Voltage: | DC05V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Protection: | IP67 |
Landscape IP67 DC 5V 0.3W 20mm RGB LED Pixel Light
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Protection: | IP67 |

