All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel ] Match 2039 Products.
RGB Color DC12V Waterproof LED Mesh Wall Flexible LED Mesh Screen
| Product Model: | XH-H3003P12(RGB)-P125 |
|---|---|
| Power: | 48W |
| Volt: | DC12V |
RGB Color LED Transparent Film Screen Indoor / Outdoor Display Video Screen
| Product Model: | XH-JHP-P4 |
|---|---|
| LED Device: | WE1314RGB-IC |
| Operating Voltage: | DC5V |
Outdoor Advertising Ultra Thin Crystal Screen P16 RGB Flexible Transparent LED Screen
| Product Model: | XH-JHP-P16 |
|---|---|
| Pixel Density: | 3906Dots/㎡ |
| LED Devices: | SMD2121RGB-IC |
Adhesive LED Transparent Film Screen On Glass Advertising Video Wall P6.25 DC5V SMD1314RGB 16bit
| Product Model: | XH-JHP-P6.25 |
|---|---|
| Pixel Density: | 25600Dots/㎡ |
| LED Devices: | SMD1314RGB-IC |
P62.5 Sign Board Flexible LED Mesh Screen Signage Advertising Outdoor LED Screen
| Product Model: | XH-H2503-16 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Size: | 1000mm*1000mm |
Waterproof Flexible LED Mesh Screen DC12V IP67 Outdoor LED Screen Display
| Product Name: | XH-H2503-12 |
|---|---|
| LED Source: | SMD3535 |
| Size: | 1000mm*1000mm |
High Brightness Flexible Outdoor LED Mesh Video Wall P125 For Night Club DJ Stage
| Product Name: | XH-H2503P125 |
|---|---|
| Size: | 1000mm*1000mm |
| Voltage: | DC12V |
Amusement Programmable Carnival LED Light 45mm 1W DC12V RGB For Outdoor Decoration Lighting
| Product Name: | XH-D45S12 |
|---|---|
| Size: | 45*H23mm |
| Lamp Power: | 1W |
Amusement Programmable Carnival LED Light 45mm 2W DC12V RGB For Outdoor Decoration Lighting
| Product Name: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Size: | 50*H23mm |
| Lamp Power: | 2W |
Outdoor Amusement LED Lamp 33mm 5050RGB 1W DC12V Decorative Cabochon Fairground Lights
| Product Name: | XH-D33S12 |
|---|---|
| Size: | 33*H16mm |
| Lamp Power: | 1W |

