All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel ] Match 2039 Products.
Best price Smart RGB Outside Lights IP67 Waterproof Eaves Lights WIFI Permanent Outdoor Lights For House
| Usage: | Eaves Lighting |
|---|---|
| Ip Rating: | IP67 |
| Installation Type: | Surface Mounted |
20mm Eaves Light 12V Customizable Led Type SMD 5050 Outdoor/Indoor IP67 Waterproof
| Lumens: | 12lm |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Led Qty: | 1Leds/pieces |
High Brightness LED Point Lights Durable Point Source Light Outdoor Decoration IP67 DC12V for Landscape Commerical Building
| Body Material: | PC |
|---|---|
| Type: | LED |
| Light Source: | SMD3535*6 |
50MM Rgb Dot Pixel Dc24v Outdoor Facade Building Led Point Dmx Pixel Led Dot Light
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Building Lighting Mesh Pixel Led Light Rgb DMX Control LED Point Light
| Application: | Landscape And Lighting Engineering |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Rgb Rgbw Dc24v Dot Pixel Outdoor Facade Building Led Point Dmx Pixel Led Dot Light
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
IP67 DC12V Waterproof Outdoor Decoration Point lights 30mm RGB Led Lighting
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Protocol: | SPI/DMX Protocol |
| Lamp Body Material: | PC |
DC12V Amusement Ride LED Lights 3Leds 30mm Outdoor Decoration Changeable Point Lights with Optional Deep Mist Mask and 0.8W
| Optional Accessories: | Deep Mist Mask |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Miracle Bean Outdoor Waterproof Light IP67 1W Smd3535 DC12V RGB 40mm
| Product Name: | K4006P12 |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Color: | RGB |
Multicolor LED Outdoor Facade Lighting 10cm Pixel Programmable RGB Lights For Amusement
| LED Light Source: | SMD3535 |
|---|---|
| IC Chip: | DMX512 |
| Diameter: | 100mm |

