All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel ] Match 2085 Products.
High Transparency Rate P6 Transparent Film Screen for Business 50000hrs Lifespan
| Brightness: | 1500cd/㎡ |
|---|---|
| Control System: | DMX512 |
| Gray Scale: | 16bit |
Rainproof 350W 400W 5V 12V 24V 33.3A Switching Power Supply
| Output Power: | 400W |
|---|---|
| Output Current: | 16.6A/33.3A |
| Input Voltage: | 170-250A |
IP65 5V 12V 24V SMPS Power Supply 1A - 30A AC DC CCTV Power Supply
| Output Power: | 60w,80w100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w |
|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Ripple&Noise: | <80MV |
IP67 P83 Outdoor Decoration Full-color Advertising Display Screen SMD3535dmx512
| Illumination: | 4000cd |
|---|---|
| Panel Size: | Customized |
| Light Angle: | 160 Degree |
DMX512 IC Chip Permanent Christmas 30mm IP67 Outdoor RGB Point Light Source with Multiple Modes and APP Remote Control
| Product Name: | G3003P12 |
|---|---|
| Size: | 30*13.8mm |
| Lamp Power: | 0.75W |
30mm Aluminum Profile RGB Waterproof IP67 Full Color Plastic Body Permanent Christmas Point Lights
| Product Name: | G3003P12 |
|---|---|
| Size: | 30*13.8mm |
| Lamp Power: | 0.75W |
High Brightness Landscape Lighting Point Lights for Outdoor 1.5W RGB Christmas 24V Aluminum Channel Profile Track 50mm IP67 Waterproof
| Product Nmae: | XH-H5006P24(RGB) |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 1.5W |
Surface Mount Magnetic Track Light 40W RGBW Black/White Aluminum Body
| Packaging Details: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
High Lumens Indoor Raillight 40w 24v Christmas Commercial Remote Control RGBW Wall-Mounted for Surface Mounted Installation
| Beam Angle: | 30 Degrees |
|---|---|
| Ip Rating: | IP65 |
| Installation: | Surface Mounted |
40w WiFi C Christmas Ommercial Indoor Atmosphere Light High Lumen Ceiling Track Light
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power Source: | Electric |
| Installation: | Surface Mounted |

