All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led lamp ] Match 1045 Products.
RGB LED Decorative Lights
| Delivery Time: | 5-7 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 100,000pcs per month |
120 Beam Angle IP67 0.3w RGB Led Pixel Modules
| Rated Power: | 0.13W |
|---|---|
| Output Voltage: | DC5V |
| IC Model: | IC16716 |
12mm Diameter DMX512 Full Color Waterproof Led Pixel Light DC5V Led Light
| Product Name: | XH-HD1201P05 |
|---|---|
| Viewing Ang: | 120° |
| Size: | 12mm |
Outdoor Waterproof IP67 24V Bulb Profile lamp 50mm RGB LED Pixel Point Light Sourse
| Product Name: | XH-H5006 |
|---|---|
| Size: | 50mm |
| Emitting Color: | RGB |
1 Meter Aluminum Profile Led Pixel Lamp Outdoor Building Lighting Project Design
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Size: | 50*24.2mm |
| IP Grade: | 67 |
12V 24V Constant Voltage LED Power Supply 200W Waterproof IP67 Aluminium Alloy Shell
| Color: | Dark Grey |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Shell Material: | Aluminium Alloy |
IP67 Permanent Holiday Decoration Light House DC15V 1W 40mm Outdoor Waterproof LED Point Lamp RGB
| Product Name: | H4004P15V4.0 |
|---|---|
| Size: | 40*17.7mm |
| Lamp Power: | 1W |
Outdoor Waterproof Decoration Light DC12V 0.75W 30mm IP67 Permanent Holiday LED Point Lamp RGB
| Product Name: | H3003P12 V3.1 |
|---|---|
| Size: | 30*17mm |
| Lamp Power: | 0.75W |
Meanwell 1.6A 20W Constant Voltage LED Power Supply For LED Pixel Light
| Packaging Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
DC24V 2.5A Constant Voltage LED Power Supply For LED Channel letter / RGB LED Pixel
| Packaging Details: | 38*29*15CM/50PCS G.W:16KGS N.W.:15KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |

