All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2037 Products.
RGB Color LED Transparent Film Screen Indoor / Outdoor Display Video Screen
| Product Model: | XH-JHP-P4 |
|---|---|
| LED Device: | WE1314RGB-IC |
| Operating Voltage: | DC5V |
Waterproof Flexible LED Mesh Screen For Building Decoration With IP67 Protection
| Product Model: | XH-H3003P12(RGB)-P100 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Viewing Angle: | 160° |
P6 Super Slim Transparent LED Film For Indoor Video Wall Easy Installation With PCB Board RGB DC5V
| Product Model: | XH-JHP-P6 |
|---|---|
| Pixel Density: | 27778Dot/m² |
| LED Devices: | WE1314RGB-IC |
P20 DC5V Thin Film LED Display WE1314 RGB 16bit Video Transparent Glass LED Screen Wall For Retail Store
| Product Model: | XH-JHP-P20 |
|---|---|
| Pixel Density: | 2500Dots/㎡ |
| LED Devices: | SMD2121RGB-IC |
High Definition P6 LED Transparent Film Screen For Indoor Video Wall With Easy Installation And RGB DC5V
| Product Model: | XH-JHP-P6 |
|---|---|
| Pixel Density: | 27778Dot/m² |
| LED Devices: | WE1314RGB-IC |
Indoor and outdoor programmable soft led mesh display outdoor advertising screen
| Protection: | IP67 |
|---|---|
| Work Volt: | DC12V |
| Application: | Indoor And Outdoor |
P10 LED Display Screen Ultrathin Business Transparent Glass Adhesive LED Transparent Film Screen
| Brightness: | 1500cd/㎡ |
|---|---|
| Control System: | DMX512 |
| Gray Scale: | 16bit |
IP67 Protection 0.6W LED Point Light Source Outdoor 30000 Hours Lifespan
| Product Name: | XH-Z3006M12-J1e |
|---|---|
| Work Volt: | DC12V |
| Power: | 0.6W |
Miracle Bean Customized Outdoor Waterproof IP66 Single Color 24V 12W LED Wall Washer
| Product Name: | XH-3030M24 |
|---|---|
| Lamp Power: | 12W |
| Working Voltage: | DC24V |
Full Colour Grille Mesh Screen Transparent LED SMD3535 IP67 RGB P83 LED Mesh Video Screen
| Product Model: | XH-H3003P12(RGB)-P183 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Viewing Angle: | 160° |

