All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2036 Products.
Christmas Color Monochrome Outdoor Decoration Lamp with 120 Degrees Beam Angle and IP67 Waterproof
| Lifespan: | 30,000 Hours |
|---|---|
| Ic Chip: | DMX512 |
| Working Temperature: | -10℃-40℃ |
IP67 P83 Outdoor Decoration Full-color Advertising Display Screen SMD3535dmx512
| Illumination: | 4000cd |
|---|---|
| Panel Size: | Customized |
| Light Angle: | 160 Degree |
High Lumens Indoor Raillight 40w 24v Christmas Commercial Remote Control RGBW Wall-Mounted for Surface Mounted Installation
| Beam Angle: | 30 Degrees |
|---|---|
| Ip Rating: | IP65 |
| Installation: | Surface Mounted |
High Transparency Rate P6 Transparent Film Screen for Business 50000hrs Lifespan
| Brightness: | 1500cd/㎡ |
|---|---|
| Control System: | DMX512 |
| Gray Scale: | 16bit |
IP65 5V 12V 24V SMPS Power Supply 1A - 30A AC DC CCTV Power Supply
| Output Power: | 60w,80w100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w |
|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Ripple&Noise: | <80MV |
Rainproof 350W 400W 5V 12V 24V 33.3A Switching Power Supply
| Output Power: | 400W |
|---|---|
| Output Current: | 16.6A/33.3A |
| Input Voltage: | 170-250A |

