All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ rgb led ] Match 2423 Products.
Direct Marketing 30mm Waterproof IP67 Addressable RGB Aluminum Profile Permanent Outdoor Christmas Lights
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
IP67 Waterproof 20mm DC5V SMD5050 LED Point Light Flexible PC Material Lighting
| Model: | XH-G2001P05(RGB)-J1e |
|---|---|
| Viewing Angle: | 120° |
| Ip Rating: | Ip67 |
Low Voltage 48 Volt 40mm Mini LED Point Light IP67 Weatherproof PC Material Building Outside Landscape Decorative Lights
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Custom Service: | YES |
| Connecting Mode: | Common Anode |
Outdoor IP67 40mm 50mm Waterproof Led Point Light Source For Sculpture Project
| Size: | 40mm |
|---|---|
| Input Voltage: | 24V |
| Power: | 0.75W |
18W RGB Miracle Bean 24V LED Wall Washer Chip Epistar Lifespan 30000 Hours
| Product Name: | XH-XQ4028P24 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Viewing Ang: | 160° |
RGB 3W Chip Epistar LED Light Module With IP65 Warrant 2 Years
| Product Name: | 7520-3030RGB |
|---|---|
| Size: | 75*20mm |
| Power: | 3W |
High Brightness IP68 5050 RGB Flexible LED Strip Lights 12V For Home CE ROHS
| Delivery Time: | 5-7 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 50000M Per month |
Red Green Blue Led Rgb Pixel Color Temperature DC12V 1W Fairy Light Curtain
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | According To Needs |
| IP RATE: | Outdoor IP67 |
DMX512 SMD5050 Led Amusement Park Light Break Continuation
| Color: | Single Color /RGB Full Color |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| IP Rating: | IP67 |
20MM 30MM Permanent Holiday Light 5050 Rgb Rgbw 1903 2904 IC Led Pixel Point Smart Home Exterior Christmas Light
| Shell: | Transparent Shell Or Foggy Shell |
|---|---|
| Item Type: | Point Lights |
| Control: | Home House,Building Facade,holiday Light |

