All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ rgb led ] Match 2423 Products.
SMD2835 Experience 0.6W Outdoor Waterproof Single Color Ip67 30mm DC12V Round LED Pixel Point Light
| Protection Grade: | IP67 |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2835 |
| Certificates: | CE FCC ROHS |
IP67 Permanent Led Outline Light 25mm DC12V Outdoor Waterproof Commercial Led Point Light Source
| Led Light Source: | SMD3535 |
|---|---|
| Lifespan: | 30000h |
| Material: | PC |
IP67 Permanent Led Outline Light 25mm DC12V Outdoor Waterproof Commercial Led Point Light Source
| Led Source: | SMD3535 |
|---|---|
| Emitting Color: | Single Color |
| Protection Grade: | IP67 |
12v 2Led Modules 1.2w White Smd 2835 Light Advertising and Backlighting Signs Injection Module Led
| Operating Temperature: | -20℃-60℃ |
|---|---|
| Body Material: | PC |
| Wire Rod: | Waterproof |
8mm 320Leds COB LED Strip Customizable Color Temperature for Residential Lighting Commercial Lighting
| Voltage: | DC 12V |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Life Span: | 35000hours |
30mm High Brightness LED Pixel Light with 0.5W Power and 160 Degree Beam Angle for Outdoor Landscape
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
40mm High Brightness DC24V IP67 LED Light Module RGBW LED Point Light Source with DMX512 Control
| Body Material: | PC |
|---|---|
| Chip Brand: | Customizable |
| Mountingtype: | Surface Mount |
Hot Product LED Intelligent RGBW Colorful Point Light Source Waterproof Eaves Lights Mobile Phone APP Voice Control IP67
| Waterproof: | IP67 |
|---|---|
| Viewing Ang: | 120° |
| Usage: | Outdoor Building |
12mm Square LED Point Light Source High Brightness Addressable LED Point Lights Waterproof IP67 SmartPixel Lights for Outdoor Decoration Building Facade Signage Lighting
| Viewing Angle: | 120° |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Voltage: | DC5V |
Outdoor Building Light 30mm DC12v LED Point Light Waterproof IP67 Outdoor Decorative Light
| Viewing Angle: | 120° |
|---|---|
| Input Voltage: | 12V DC |
| Color: | White Red Yellow Blue Green |

