All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ rgb led ] Match 2423 Products.
P6 Super Slim Transparent LED Film For Indoor Video Wall Easy Installation With PCB Board RGB DC5V
| Product Model: | XH-JHP-P6 |
|---|---|
| Pixel Density: | 27778Dot/m² |
| LED Devices: | WE1314RGB-IC |
Factory price 24V flexible intelligent monochrome RGB indoor and outdoor home decoration LED light strip
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Protection Grade: | IP65 |
| Lamp Body Material: | Copper |
5050 24V IP65 RGB RGBW LED Strip Light Flexible 60Leds/M High Power Led Lights
| Service: | OEM/ODM |
|---|---|
| Warranty: | 2 Year |
| Product Weight: | 0.5kg |
Waterprof IP65 12mm Yellow Full - Color LED Pixel Light For LED Sign Programable
| Packaging Details: | Paper Box packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
RGB Full Color Led Pixel String Decoration Digital PC Waterproof
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
RGB 3 Point LED Light IP67 DC15V 1.8W SMD3535 Waterproof ODM
| Product Name: | XH4006P15V5.5 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 1.8W |
String Light 12MM Led Pixel Module / 8mm Staw Hat LED Pixel Light PVC + siliconeFor Outdoor LED Lighting Channel Letters
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rate Power: | 0.15W |
| Protection: | IP67 |
12mm Pixel LED Light Christmas Decoration Point Lights Waterproof IP68 12V Outdoor RGB Full Color
| Product Model: | XH-MD1201MG12 |
|---|---|
| Color: | 1800-2000K |
| Power: | 0.3W |
Multifunctional Lighting Products 2m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip
| Packaging Details: | 52cm*37cm*26cm |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15days |
| Payment Terms: | Western Union,T/T,D/P |
High Brightness Magic White SMD2835 RGB Flow Water 12V 24V COB LED Strip Light COB Flexible Strip
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Utput Power: | 14.4W/m |
| Support Dimmer: | Yes |

