All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 10 meters led strip light ] Match 31 Products.
Led Neon Waterproof Flexible Led Neon Light 5m Roll Kit Flexible Led Light Strip Waterproof
| Packing: | 5 Meters / Roll |
|---|---|
| Input Voltage(V):: | 12V/24V/110V/220V/230V |
| Item Type: | Neon Lights |
SMD5050*48 LED Linear Light Waterproof IP66 Outdoor Tube Aluminum DMX512 RGB 24V 12W
| Product Name: | XH-2525P2412W |
|---|---|
| Color: | RGB |
| LED Light Source: | SMD5050*48 |
Lightweight Panels Indoor Transparent Glass Led Film Display Screen with 1000mm*1000mm Cabinet Size and Led Strips
| Usage: | Outdoor |
|---|---|
| Cabinet Size: | 1000mm*1000mm |
| Consumption: | 800 W/㎡ |
programmable dynamic mono color changing effect led neon strip
| Color: | Gray |
|---|---|
| Product Name: | LED Light String |
| Application: | Outdoor Landscape |
Hot Selling Led Transparent Grille Panels IP67 RGB P3.91 Window Outdoor Indoor Glass Film Led Strip Mesh Display Screen
| Usage: | Outdoor |
|---|---|
| Cabinet Size: | 1000mm*1000mm |
| Consumption: | 800 W/㎡ |
DC12V Silicon Flexible LED Neon Strip 6mm 8mm 10mm IP65 120Leds
| Application: | LANDSCAPE, Neon Signs/decorative |
|---|---|
| IP Rating: | IP65 |
| Color: | White, Blue, Yellow, Red, Orange, Green, Purple Etc. |
Outdoor Waterproof Transparent Glass Led Curtain Display Strip Mesh Screen Video Wall For Building Advertising
| Product Model: | XH-G3003P12 |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Light Angle: | 160 Degree |
IP67 Waterproof Programmable LED Video Outdoor Building Background Foldable Led Mesh Display
| Voltage: | DC12-24V |
|---|---|
| Product Name: | DMX512 Led Controller |
| Warranty: | 3years Warranty |
160 Degree Pixel RGB 50mm LED Mesh Curtain Display Screen Video Strip with DMX512 Control
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Control: | DMX512 |
DMX512 Control LED Mesh Curtain Display Screen with 160 Degree Beam Angle and SMD3535*3 LED
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Control: | DMX512 |

