All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 10 meters led strip light ] Match 31 Products.
Rgb Led Strip Lights Smd 5050 5 Meter 12v Led Tape Light Strip Not Waterproof IP20
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| Length: | 5m/roll |
| Lamp Power: | 18W/M |
Flexible COB LED Strip Light Waterproof IP67 RGB 24v High Density Dotless
| Color: | Rgb |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 24v |
| IP Rating: | IP67 |
Flexible LED Strip Light Waterproof IP67 RGB 24v High Density Dotless Home Decoration
| Color: | Rgb |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 24v |
| IP Rating: | IP67 |
Flexible 12v 120Led/M 5m/Roll Smd5050 Led Strip Light
| LED Light Source: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC5V/12V/24V |
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
High-Luminance 60-LED Intelligent RGB Strip Light 12V Outside Water-Proof COB Addressable RGB LED Strip
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Led Source: | SMD5050 |
| Ip Rate: | IP65 |
2835 12v 24v LED Strip Brightness Indoor Home Lighting Strip Light Multi-color Dimmable Wardrobe Cabinet Lights
| Product: | 12V RGB Marquee Lamp |
|---|---|
| Pcb Size: | Double Copper 1000*10 |
| Pcb Board Width: | 5mm |
permanent lighting solution outdoor led strip decorative lighting for building facade
| Product Name: | Christmas Lights Led String |
|---|---|
| Usage: | Outdoor Landscape |
| Material: | PC |
RGB 24v CRI90 High Density Dotless Flexible Cob Led Strip Light For Home Decoration
| Color: | Rgb |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 24v |
| Power/m: | 13.5w |
SMD5050 DC24V Waterproof IP67 LED Strip Wall Washer Outdoor Hotel Application
| Product Name: | XQD01-2830 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| LED Light Source: | SMD5050*48 |
Waterproof SMD5050 DC24V LED Strip Wall Washing Lamp for Hotels and Office Facades
| Product Name: | XQD01-2830 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| LED Light Source: | SMD5050*48 |

