All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 12v led power supply ] Match 487 Products.
Factory Price Waterproof Ip67 LED Power Supply DC24V 120W Led Driver for Industrial Applications
| Items Name: | Power Supply |
|---|---|
| Shell Material: | Aluminium Alloy |
| Ip Class: | IP67/IP65 |
Wholesale Waterproof Ip67 LED Power Supply DC36V 120W Led Driver for Industrial Applications
| Items Name: | Power Supply |
|---|---|
| Shell Material: | Aluminium Alloy |
| Ip Class: | IP67/IP65 |
LED Driver 36V 100W LED Power Supply Waterproof IP67 LED Transformer for LED Tape LED Strip Indoor Outdoor
| Items Name: | Power Supply |
|---|---|
| Shell Material: | Aluminium Alloy |
| Ip Class: | IP67/IP65 |
High Efficiency 48V LED Driver 100W LED Power Supply Waterproof IP67 LED Transformer for Indoor & Outdoor
| Items Name: | Power Supply |
|---|---|
| Shell Material: | Aluminium Alloy |
| Ip Class: | IP67/IP65 |
Waterproof Led Power Supply DC Switching 12v 100W Ip67 Led Driver for Outdoor Led Lighting
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
12V IP67 Waterproof Led Strips Power Supply 10W to 200W with CE ROHS
| Voltage: | 12V 24V |
|---|---|
| Packaging Details: | Carton |
| Delivery Time: | 5-7 working days |
Customized 12V 100W Power Supply EU US AU UK Wall Mount 12v Power Adapter DC Adapter Output Power 250W 850g 250W 12V
| Item Name: | XH-LPV-250W |
|---|---|
| Efficiency: | 91% |
| Output Voltage: | DC 12V |
Waterproof LED Power Supply IP67 100W 120W 150W 12V AC DC Switching Mode Power Supply for LED Drive
| Model Number: | XH-100W |
|---|---|
| Output Voltage: | 12V |
| Input Voltage: | 170-265V |
12V 24V Ultra Thin and Slim Led Power Supply 100W 300W 400W 600W IP67 Voltage Constant Current Lighting LED Driver
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
Reliable Energy Saving 12V 24V Power Supply Led Driver 400W Led Switching Power Supply for Light Box
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |

