All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 12v led power supply ] Match 487 Products.
IP65 Rainproof Waterproof Light Driver Bench Transformers Switching 220V-24V Led Power Supply
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
Energy Saving LED Driver Waterproof Constant Current LED Power Supply for Outdoor Signage and Landscape Lighting
| Ouput Cable: | Single Output Cable |
|---|---|
| Current Accuracy: | ±3% |
| Over Voltage Protection: | Yes |
Ultrathin Silver AC200V LED Power Supply 400W Constant Voltage LED Driver for Strip Lights
| Model Number: | XH-400W |
|---|---|
| Output Voltage: | 12V |
| Input Voltage: | 200-240V |
250W High Power Waterproof Aluminum 24V Led Power Supply Outdoor Indoor for Street Lighting
| Product Size: | 190*49*34mm |
|---|---|
| Output Ampere: | 10A |
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
High Efficiency 100W Waterproof Aluminum 12/24/48V Led Power Supply for LED Lighting
| Product Size: | 190*49*34mm |
|---|---|
| Output Ampere: | 8.3A/4.2A/2.1A |
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
12V waterproof LED transformer driver power supply with CE ROHS IP67 waterproof
| Packaging Details: | Carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-7 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC, MoneyGram |
AC 220V TO DC 12V DC 24V Constant Voltage LED Driver Power Supply For LED Strips
| Packaging Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
Waterproof 30W Constant Voltage LED Power Supply 12V 24V For LED Modules
| Packaging Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
12V 40 Watt Waterproof LED Power Supply
| Material: | Aluminum Alloy Shell |
|---|---|
| Protection: | Waterproof IP67 |
| Warranty: | 2 Years |
100W LED Switching Power Supply Non - Waterproof Transformer AC90-130V/170-250v
| Output Power: | 100W |
|---|---|
| Input Voltage: | 90-130V/170-250A |
| Output Current: | 8.3/4.2A |

