All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 12v led strip light ] Match 280 Products.
LED Backlight Lens Diffusion Reflection High Power 12V SMD030 RGB Edgelit 12V SMD3030 LED Strip bar Light LED TV Backlight Strip
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Led: | 48LED/M |
LED Backlight Lens Diffusion Reflection High Power 12V SMD030 RGB Edgelit 12V SMD3030 LED Strip bar Light LED TV Backlight Strip
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Led: | 48LED/M |
Single Color Decorative LED Lights Miracle Bean White SMD 60 Led / M DC 12V 5730
| LED Light Source: | SMD5730 |
|---|---|
| Color Temperature(CCT): | 3000-6000 |
| Color: | White/warm White/blue |
Single Color Decorative LED Lights Miracle Bean White SMD 60 Led / M DC 12V 5730
| LED Light Source: | SMD5730 |
|---|---|
| Color Temperature(CCT): | 3000-6000 |
| Color: | White/warm White/blue |
IP20 DC12v SMD5050 30led/M 7.2w Flexible Led Strip
| LED Light Source: | SMD5050 |
|---|---|
| Color: | R/G/B/Y/W |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
6W/M Dc12v 24v SMD2835 5050 120Led/M Flex led ribbon lights
| LED Light Source: | SMD2835 |
|---|---|
| Color: | White/warm White |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
8mm 320Leds COB LED Strip Customizable Color Temperature for Residential Lighting Commercial Lighting
| Voltage: | DC 12V |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Life Span: | 35000hours |
500LM 0.75W Led Sign Light Module 12v Lens For Channel Letter
| Control: | UCS1903,DMX512 |
|---|---|
| Size: | 78*18*9MM |
| Voltage: | DC 12V |
Waterproof Decorative SMD3535 30mm LED Point Light IP67 12V for Outdoor Lighting
| Name: | LED Point Light |
|---|---|
| Waterproof: | IP67 |
| Function: | Decorative |
Outdoor Power Supply DC12V DC24V Waterproof Led Driver For Lights Module And Led Point Light
| Type: | LED Power Supply |
|---|---|
| Power Dissipation: | 60W 80W 100W 150W 200W 250W |
| Warranty: | 2 Years |

