All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 12v led strip light ] Match 280 Products.
Flexible LED Strip Light DC12V 60led/m SMD 5050 IP67 10W RGB for Lighting Decoration Smart Led Strip
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
12V Lighting Transformer Switching Power Supply LED Strip Light Driver Energy Efficient Transformer
| Output Power: | 400W |
|---|---|
| Output Current: | 16.6A/33.3A |
| Input Voltage: | 170-250A |
Wholesale 2835 Pixel Strip Light Full Color IP 65 Waterproof DC12V Led Strip Light for Advertising Signage
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
IP67 Waterproof LED Strip 5050 DC12V 60LEDs/m Flexible LED Light RGB RGBW 5050 LED Strip Light
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
High Brightness 5050 RGB Led Strip Light DC12V Decorating Strip Light Rgb Wifi IP65 Waterproof and IP20
| Length: | 5M |
|---|---|
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
| Led Chip: | Epistar Or Customize |
High Bright DC12v Thin Led Tape Flexible Warm White Red Blue Green 120led Luces Led 2835 Led Strip Light
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
High Lumen RGB Flexible Super Bright 5050 Led Strip Light Decorative Lighting DC12V LED Linear Light
| Waterproof Grade: | IP65 |
|---|---|
| Body Material: | PC |
| Wanrrenty: | 2 Years |
White Red Green SMD 5050 Cove Flexible LED Strip Lights 12V / 24V 90 pcs/m
| Delivery Time: | 5-7 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 50000M Per month |
High Brightness IP68 5050 RGB Flexible LED Strip Lights 12V For Home CE ROHS
| Delivery Time: | 5-7 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 50000M Per month |
Smd 5050 150 Leds Led Strip Lights RGB Full Color 5 Meter 12v Led Tape Light Strip Ribbon Light Not Waterproof IP20
| Life: | 30000h |
|---|---|
| Package: | 5m/string |
| Luminous Intensity: | High Brightness |

