All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 12v led strip light ] Match 280 Products.
Customized 12V LED Neon Light Sign Illuminated Acrylic Signs 5M
| Type: | Neon Signs, Neon Sign |
|---|---|
| Model Number: | 11 LED Flex Neon Sign |
| CRI (Ra>): | 80 |
SPI Controller LED Strip Light For Garden Park Lighting PC Material Light Strings
| Product Name: | LED Light String |
|---|---|
| Usage: | Outdoor Festival Decoration |
| Material: | PC |
Smart LED Strip Lights 5050 2835 Flexible LED Lights 12V 24V 110V 220V for Home Decoration Energy Saving Light
| Application: | Indoor/Outdoor |
|---|---|
| Control: | DMX512 |
| Origin Of Shipment: | China |
Multifunctional Lighting Products 2m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip and support the Different color
| Power: | 1.2W,0.72w,15W,12W±10%,0.9W/module |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB,6000-6500K,2700-7000K,3000~8000K,3000K/4000K/6000K |
| Emitting Color: | Natural White,Cool White,Tri-Color(Red-Blue-Green),Blue,pure White |
Rgb Led Strip Lights Smd 5050 5 Meter 12v Led Tape Light Strip Not Waterproof IP20
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| Length: | 5m/roll |
| Lamp Power: | 18W/M |
COB High Lumen High Brightness 5V 12V 24V 220V 2700k-6500k LED Strip Light LED Tape Light for Home Hotel Office
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
Flexible 12v 120Led/M 5m/Roll Smd5050 Led Strip Light
| LED Light Source: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC5V/12V/24V |
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
SMD5050 1M 60-LED Flexible LED Strip Light RGB 12V Waterproof Flexible for Indoor Decor
| Life Span: | 30000h |
|---|---|
| Body Material: | PC |
| Led Source: | SMD5050 |
2835 12v 24v LED Strip Brightness Indoor Home Lighting Strip Light Multi-color Dimmable Wardrobe Cabinet Lights
| Product: | 12V RGB Marquee Lamp |
|---|---|
| Pcb Size: | Double Copper 1000*10 |
| Pcb Board Width: | 5mm |
LED Strip Light RGB 5050 Smart Control 12V 5mm 10mm LED Bar Module
| Supply Type: | OEM Service |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Item: | Hot Sell Woven Ladies Summer Office Tops |

