All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 12v led strip light ] Match 280 Products.
Addressable LED Strip Light IP67 Waterproof DC12V DC24V Module Design 3M Tape Indoor Outdoor Decoration
| Cct: | 3000K,4000K,5000K,6000K |
|---|---|
| Dimmable: | Yes |
| Model: | LED Strip Light |
High Quality Flexible RGB LED Strip DC12V SMD5050 LED Tape Deceration Lighting 60LEDS Led Strip Light
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| LED Type: | SMD5050 |
| Ip Class: | IP65 |
Flexible Lighting SMD2835 DC12V RGB Flexible LED Strip Light for Advertising
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Wattage: | 72W |
| Voltage: | DC 12V |
SMD5050 DC12V RGB Flexible LED Strip Light For Flexible Wall Tape Lighting
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Wattage: | 18W |
| Voltage: | DC 12V |
Smart Flexible RGB LED Strip Lights WS2811 Individual Addressable with App Control 12V/24V Home Decoration Lighting
| Ip Rating: | IP65 |
|---|---|
| Product: | Strips Light 12V/24V |
| Control Method: | Remote Control |
Dimmable Flexible LED Strip Lights High Brightness RGB/Single Color Tape Light for Home Party Decoration
| Ip Grade: | 65 |
|---|---|
| Led Source: | SMD2835 |
| Led Qty: | 30/60/90/120/144 |
24V 12V Power Supply Waterproof High Quality LED Driver for LED Strip Lights LED Module CE RoHS Certified
| Dimension: | 225*53*19mm |
|---|---|
| Connection: | Wire |
| Usage: | Led Disply,led Light,led Strip |
60 Led /M 12V 24V LED Strip Light Single Color SMD3528 For Indoor/ Outdoor Decoration
| LED Light Source: | SMD3528 |
|---|---|
| Color Temperature(CCT): | 3000-6000 |
| Color: | R/G/B/Y/O/W/CW/WW |
12V Smd5050 RGB 60Led/M Led Strip Lights For Christmas Decoration
| LED Light Source: | SMD5050 |
|---|---|
| Color: | R/G/B/Y/W |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
5050 Smd 3 Led Module 0.75w 12v Ip67 RGB Injection LED Module Led Strip Light Module
| Size: | 77*16.7*7.8MM |
|---|---|
| Voltage: | DC 12V |
| Type: | LED Modules |

