All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 12v led strip light ] Match 280 Products.
30 Watt Constant Voltage LED Power Supply 12VDC / DC 24V for LED Pixel Lights
| Packaging Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
LED Driver 36V 100W LED Power Supply Waterproof IP67 LED Transformer for LED Tape LED Strip Indoor Outdoor
| Items Name: | Power Supply |
|---|---|
| Shell Material: | Aluminium Alloy |
| Ip Class: | IP67/IP65 |
Miracle Bean Ucs1903 12mm IP67 0.3W RGB LED Pixel Light
| Application: | LANDSCAPE |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Warranty(Year): | 2-Year |
Best quality Single Color 3 Smd9240 Led Module Signage Light Outdoor Lens 3.5w Lights 12v
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB,6000-6500K,2700-7000K,3000~8000K,3000K/4000K/6000K |
| Type: | LED Modules |
Multi-Color RGB LED Neon Stripe Light 12V IP65 Waterproof Decorative Lighting
| Voltage: | DC 12V |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Life Span: | 50000hours |
High quality Different led module and Best products Single Color 3 SMD9240 Led Module Signage Light Outdoor Lens 3.5w Lights 12v from China, China's leading product market Single Color LED module 3.5
| Power: | 1.2W,0.72w,15W,12W±10%,0.9W/module |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB,6000-6500K,2700-7000K,3000~8000K,3000K/4000K/6000K |
| Emitting Color: | Natural White,Cool White,Tri-Color(Red-Blue-Green),Blue,pure White |
Best products Single Color 3 Smd9240 Led Module Signage Light Outdoor Lens 3.5w Lights 12v
| Power: | 1.2W,0.72w,15W,12W±10%,0.9W/module |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB,6000-6500K,2700-7000K,3000~8000K,3000K/4000K/6000K |
| Emitting Color: | Natural White,Cool White,Tri-Color(Red-Blue-Green),Blue,pure White |
waterproof Indoor and Outdoor 300W 12V Led Driver Led Power Supply High Quality IP67
| Power: | 250W,300w,350W,400W |
|---|---|
| Chip Material: | InGaN,AlGaInP,GaP,Epistar,5050 Rgbw Led |
| Weight: | 1.45kg |
Ultrathin Silver AC200V LED Power Supply 400W Constant Voltage LED Driver for Strip Lights
| Model Number: | XH-400W |
|---|---|
| Output Voltage: | 12V |
| Input Voltage: | 200-240V |
SMD2835 42LM 0.75W DC12V Waterproof LED Light Module for Outdoor Indoor Advertising
| Lighting Angle: | 120° |
|---|---|
| Lifespan: | 30000h |
| Color: | White/Green/Blue/Red |

