All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 24v led power supply ] Match 384 Products.
SMD3535 Customized LED Point Light IP67 3W 24V 80mm Outdoor Single Color
| Product Name: | XH-K8012M24 |
|---|---|
| Color: | R/G/B |
| Size: | 80mm |
Customized Waterproof LED Wall Washer IP66 Outdoor 160 Degree Single Color 24V 12W
| Product Name: | XH-3030M24 |
|---|---|
| Color: | R/G/B |
| LED Light Source: | SMD5050*48 |
12V 24V IP20 Cob Led Tape Strip Light White Flexible For Decoration 8mm 5 Meters/Roll
| Input Voltage(V): | DC12V/24V |
|---|---|
| Lighting Color: | 2700k 3000k 4000k 6500k |
| IP Rating: | IP20 |
Single Color Outdoor LED Flood Lights 20w IP65 With Multiple Beam Angles 24V
| Product Name: | XH-FTG140M |
|---|---|
| Beam Angle(°): | 8°15°25°30°45°60°90° |
| Color: | R/G/B/Y/W/Warm White/naturally White |
Garden Outdoor Led Floodlight Waterproof Multiple Beam Angles IP65 3w 24V
| Product Name: | XH-YTG100M |
|---|---|
| Beam Angle(°): | 5°10°15°30°45°60°90° |
| Color: | R/G/B/Y/W/Warm White/naturally White |
RGB Programmable 30mm Amusement LED Lamp 12V 24V Pixel LED Point Lights
| Product Name: | XH-D30 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Product Diameter: | 30mm |
LED Flexible Neon Strip 30/40/50m Flexible Neon Tubes 24V/12V/5V DC Silicone Round LED Neon Strip Light
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
High Density 480leds High Efficiency 24V IP67 Warm White 2700K Dot Free 8mm COB LED Strip Light Kit for Home Garden Ceiling
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
DC12V 8mm Led Tape Strip Light 10W IP20 Flexible Cob For Decoration
| Model Number: | COB-384 |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC12V/24V |
| Lighting Color: | 3000K/4000K/6000K |
IP65 Waterproof LED Driver 400W for Channel Letter Lighting 30000 Hours
| Packaging Details: | 38*29*15CM/50PCS G.W:16KGS N.W.:15KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |

