All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 24v led power supply ] Match 384 Products.
12 Wattage LED Linear Lighting Strips With Die - Casting Zinc Alloy Body Material
| Size: | L1000*W32*H52 |
|---|---|
| IP Grade: | 65 |
| Voltage: | DC24V |
IP67 DMX LED Linear Lighting Strips 100lm Luminous Flux With 120 Degree Beam Angle
| Size: | L1000*W32*H32 |
|---|---|
| Voltage: | DC24V |
| LED Type: | SMD3535 |
SMD3535 Linear LED Strip Light 24 Volt 0.5m / 1m With Aluminum Alloy Material
| Size: | L1000*W32*H32 |
|---|---|
| Voltage: | DC24V |
| LED Type: | SMD3535 |
Linear Led Light Bar IP67 Outdoor Tube Light Building Facade Led Linear Light For Landscape Lighting
| Color: | Red/green/yellow/blue/white/rgb |
|---|---|
| Power: | 12W |
| Input Voltage(V): | 24v |
Outdoor DC24V LED Point Source High Brightness 1W Waterproof IP67 Architectural Lighting
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
App-Controlled Permanent LED Point Light Big House Long Distance 36V 1.5W IP67 Outdoor Track Holiday Christmas Decoration
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
Smart Wifi Controller Waterproof IP67 RGBW 12V 30mm Outdoor Led Strip Outside Programmable Decorative Light Landscape Lamp
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
Permanent Outdoor Led Lights Aluminum Profile IP67 Smart Wifi Controller House Exterio Christmas Holiday Rgb Led Pixel Light
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
Addressable RGB Aluminum Led Point Light Source IP67 Aluminum Profile Permanent Outdoor Led Point Christmas Lights
| Ledtype: | SMD 2835 |
|---|---|
| Ip Class: | IP67 |
| Beam Angle: | 160 Degree |

