All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 24v led power supply ] Match 384 Products.
Outdoor strip Light Manufacturer Led Strip Lights Waterproof IP67 3000k/4000k/6500k Cob Led Strip
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
Flexible LED Strip Light DC12V 60led/m SMD 5050 IP67 10W RGB for Lighting Decoration Smart Led Strip
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
Dimmable Flexible LED Strip Lights High Brightness RGB/Single Color Tape Light for Home Party Decoration
| Ip Grade: | 65 |
|---|---|
| Led Source: | SMD2835 |
| Led Qty: | 30/60/90/120/144 |
Customized Flexible Neon LED Light Strip Indoor Ceiling Landscape Application Various Colors Built-in Silicone
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
3in1 SMD5050 LED Linear Light DC24V 12W Building Facade Lights DMX512 / SPI Control
| Light Source: | 3in1 SMD5050 |
|---|---|
| Power: | 12W |
| Work Temper: | -40℃-60℃ |
12w DMX512 color ip65 waterproof outdoor decorative led light strip
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Ip Grade: | IP6 |
| Working Time: | 30000H |
Miracle Bean IP65 High brightness high quality 12w RGB outdoor LED Linear Lighting Strips
| Working Time: | 30000H |
|---|---|
| Power: | 12W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
LED Backlight Lens Diffusion Reflection High Power 12V SMD030 RGB Edgelit 12V SMD3030 LED Strip bar Light LED TV Backlight Strip
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Led: | 48LED/M |
LED Backlight Lens Diffusion Reflection High Power 12V SMD030 RGB Edgelit 12V SMD3030 LED Strip bar Light LED TV Backlight Strip
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Led: | 48LED/M |
SMD5050 DC24V Waterproof IP67 LED Strip Wall Washer Outdoor Hotel Application
| Product Name: | XQD01-2830 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| LED Light Source: | SMD5050*48 |

