All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 24v led power supply ] Match 384 Products.
40mm IP67 LED Point Light Source Waterproof Pixel Light Smart Control Programmable RGB Building Facade Bridge Landscape Decoration Lighting
| Work Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Function: | Decorative |
LED Point Lights Outdoor Waterproof RGB Programmable Pixel Light Source for Building Facade Media Lighting Advertising Decoration DMX Control High Brightness Easy Installation
| Item Type: | Point Lights |
|---|---|
| Rate Power: | 0.75W |
| Display Method: | RGBW/ RGB/W |
Waterproof SMD5050 DC24V LED Strip Wall Washing Lamp for Hotels and Office Facades
| Product Name: | XQD01-2830 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| LED Light Source: | SMD5050*48 |
0.3W Epistar Chip 50mm RGB LED Point Light Waterproof Outdoor IP67 with PC Body
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Color: | RGB Multi Color Changing |
| Diameter: | 50mm |
Led Aluminum Channel Aluminum Profile track lighting For LED Pixel Point Light 50MM christmas holiday
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Diameter: | 50mm |
| IP Grade: | IP67 |
Outdoor Building Garden Landscape Lighting 100mm RGB LED Point Light 4W Epistar Chip Waterproof IP67 With PC Body
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Diameter: | 100mm |
| IP Grade: | IP67 |
3W Epistar Chip 100mm RGB LED Pixel Light IP67 Waterproof Outdoor Aluminum Alloy PC Changeable Emitting Lighting
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Diameter: | 100mm |
| IP Grade: | IP67 |
High Brightness 50mm Pixel LED Point Light Single DMX 512 Theme Decorative Building
| Usage: | Outdoor Building Landscaping Lighting |
|---|---|
| Product Name: | Led Point Light Source |
| IP Grade: | IP67 |
Permanent Outdoor Pixel Lights Twinklight Decorative 24V RGB LED with IP67 Protection
| Product Nmae: | XH-K4006P24(RGB)-A1b |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 1.5W |
12V 24V 36V Waterproof IP67 Long Distance Transmission LED Pixel RGBW Point Lights Christmas Decorative Outdoor Building Facade Lighting
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |

