All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 24v led power supply ] Match 384 Products.
OEM RGB Addressable Light UCS2904 Channel Profile 24V 50MM IP67 Christmas Holiday Festival Outdoor LED Pixel Point Light
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
Permanent Christmas 24V SMD3535 Waterproof IP67 Rgbw Party Lights Led Pixel Point Light
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
18LM 0.2W Outdoor LED Tree Light 9mm For Decorative Fairy
| Input Voltage(V): | DC 24V |
|---|---|
| Emitting Color: | White,green,blue,yellow,red |
| Power Dissipation: | 0.2W |
24V 8mm Cob Led Tape Strip Flexible Light IP20 5 Meters/Roll For Decoration
| Model Number: | COB-240 |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC24V |
| Lighting Color: | 2700k 3000k 4000k 6500k |
24V DC RGBW LED Pixel Point Light 2W IP67 Christmas Holiday Decoration Durable Outdoor LED Lighting
| Product Nmae: | XH-H5010P24-B1a |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 1.5W |
80MM 24V Waterproof DMX Multi ColourDecoration Christmas Holiday Landscape Light RGB Pixel Led Lighting
| Product Nmae: | XH-K8012P24(RGB)-D1b |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 3W |
24V flexible intelligent monochrome RGB indoor and outdoor home decoration LED light strip
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Protection Grade: | IP65 |
| Lamp Body Material: | Copper |
Factory price 24V flexible intelligent monochrome RGB indoor and outdoor home decoration LED light strip
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Protection Grade: | IP65 |
| Lamp Body Material: | Copper |
IP67 Waterproof LED Strip Lights 50000Hrs 12V/24V DC for Outdoor All-Weather Use
| Energy Efficiency: | Consume Significantly Less Power Than Traditional Incandescent Or Fluorescent Lights, Reducing Electricity Costs. |
|---|---|
| Installation: | 3M Double-sided Tape |
| Voltage: | DC 12V |
Wholesale 24V SMD3535 IP67 Single And RGB Color Changing Programmable LED Pixel Chain Light With Controller
| Product Nmae: | XH-K3006P24-A1b |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 1.5W |

