All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 24v led power supply ] Match 384 Products.
WiFi LED Track Light for Multi-Mode in Exhibition Halls Living Rooms Bedrooms KTVs and Music Halls Light Color RGBW
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Installation: | Surface Mounted |
| Light Color: | RGBW |
Multi-Mode WiFi Control LED Track Light for Living Room and Bedroom in IP65 Design
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Installation: | Surface Mounted |
| Light Color: | RGBW |
PC Shell Outdoor Eaves Lights IP67 WIFI Control 20*12.5mm DC12V/24V App RGB Permanent Lights for Outdoor
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
High Brightness and Easy to Control LED Strip Light for Advertising and Lighting Needs
| Waterproof: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Length: | 1 Meters |
| Voltage: | 24V |
48 Led Waterproof LED Lens Strip Light for Outdoor Signage and Architectural Lighting
| Model: | LED Strip Light |
|---|---|
| Input: | 24V |
| Usage: | Indoor,outdoor |
Factory Price RGB Custom LED Lens Light Strip for Cabinet and Display Lighting - High Brightness & Energy Saving
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Led: | 48LED/M |
Waterproof Led Lens Series Dc24v Smd2835 42LEDs Ip67 Smart Strip Light Flexible
| Waterproof: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Length: | 1 Meters |
| Voltage: | 24V |
Smart Control Festival Amusement Park Building LED Point Light Miracle Bean Permanent Outdoor LED with 120° Viewing Angle
| Item Type: | Point Light Source |
|---|---|
| Emitting Color: | RGB Multi Colors |
| Item: | 50mm Led Pixel Light |
30mm IP67 Waterproof Point Source Light RGB Led Point Light Event Lighting Building Facade Illumination
| Working Voltage: | DC12V 24V 36V |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Chip Source: | SMD3535 |
LED Point Lights Outdoor IP67 RGBW Pixel Light for Building Facade Bridge Lighting, Landscape Illumination and Architectural Decoration
| Smd Type: | 3535 |
|---|---|
| Led Light Source: | SMD3535 |
| Delivery: | Within 7 Days |

