All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 24v led power supply ] Match 384 Products.
Outdoor 400W 12V Led Driver Led Power Supply High Quality IP67 Waterproof for Decorative Lights
| Waterproof: | IP67 |
|---|---|
| Life: | 30000h |
| Certifications: | CE, RoHS |
Low Price Slim LED Power Supply IP67 Indoor Outdoor 500W LED Strips Driver DC24V Switching Power Supply
| Output Power: | 480W |
|---|---|
| Type: | IP67 Waterproof LED Power Supply 12V |
| Working Temperature: | -20℃--+60℃ |
Efficiency Efficiency Universal Outdoor 800W LED Power Supply Waterproof IP65/IP67 Constant Current LED Driver
| Ip Class: | IP67/IP65 |
|---|---|
| Items Name: | Led Power Supply |
| Shell Material: | Aluminium Alloy |
1000W IP67 Constant Voltage LED Power Supply for LED Lighting Systems
| Product Size: | 240*69*43mm |
|---|---|
| Output Ampere: | 7A |
| Operating Temperature: | -30°C To 70°C |
400W DC12V DC24V IP67 Waterproof LED Power Supply for LED Lighting Systems
| Product Size: | 240*69*43mm |
|---|---|
| Output Ampere: | 7A |
| Operating Temperature: | -30°C To 70°C |
IP67 Waterproof LED Driver Constant Voltage 12V/24V 100W 300W LED Switching Power Supply for Point Lights
| Material: | AL |
|---|---|
| Efficiency: | 90% |
| Dc Output Voltage: | 12V/24V |
12V 24V Constant Voltage LED Power Supply 200W Waterproof IP67 Aluminium Alloy Shell
| Color: | Dark Grey |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Shell Material: | Aluminium Alloy |
Slim Waterproof Led Power Supply 12v 24V 100w 8.3A 4.2A Ultra Switching
| Model Number: | XH-YSV-12100 |
|---|---|
| Input Voltage: | AC90-130V/AC170-250V/Full Voltage |
| Color: | Dark Grey |
Led Driver 100W 200W 400W 600W 800W Led Power Supply for Led Lights
| Items Name: | Power Supply |
|---|---|
| Waterproof: | IP67 |
| Effiency: | 85% |
IP67 Waterproof Input 230VAC Switching Power Supply Output 12V/24V/48V 250W LED Power Supply
| Items Name: | Power Supply |
|---|---|
| Shell Material: | Aluminium Alloy |
| Ip Class: | IP67/IP65 |

