All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 24v led power supply ] Match 384 Products.
120w 220v AC to DC 12V 10A LED Transformer Led Power Supply Driver
| Voltage: | 12V 24V |
|---|---|
| Packaging Details: | Carton |
| Delivery Time: | 5-7 working days |
12V LED Power Transformer for LED Strips , 20W 30W 60W 100W 150W
| Voltage: | 12V 24V |
|---|---|
| Packaging Details: | Carton |
| Delivery Time: | 5-7 working days |
Led Power Supply Constant voltage Single Output 200W 5V 12V 24V LED Display Power Supply
| Usage: | Led Disply,led Light,led Strip |
|---|---|
| Case Material:: | Metal |
| Output Power: | 200W |
IP65 5V 12V 24V SMPS Power Supply 1A - 30A AC DC CCTV Power Supply
| Output Power: | 60w,80w100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w |
|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Ripple&Noise: | <80MV |
Outdoor Waterproof LED Power Supply 24 - 300w 12-24v LED Driver
| Model Number: | XH-300W-B |
|---|---|
| Dimension: | 275*76*38mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 Waterproof LED Power Supply 12v 24v
| Model Number: | XH-24W-B |
|---|---|
| Output Voltage: | 12v/24v |
| Input Voltage: | 170-265V |
IP67 Waterproof Outdoor LED Power Supply 12v 24v 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
Waterproof IP LED Power Supply with 12V/24V Output for Various Applications
| Model Number: | XH-24W-B |
|---|---|
| Output Voltage: | 12v/24v |
| Input Voltage: | 170-265V |
150W Waterproof LED Power Supply Input Output 12V 24V Single Output Smps
| Output Type: | AC-DC |
|---|---|
| Output Voltage: | 12V, 24V |
| Output Power: | 150W |
24v 12v led power supply waterproof led driver 100w 150w 200w 240w 250w 300w 350w 400w
| Output Power: | 300W |
|---|---|
| Input Voltage: | 90-130V/170-250A |
| Output Voltage: | 12V/24V |

