All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 24v led power supply ] Match 384 Products.
IP67 Waterproof LED Power Supply 24V 36V 48V W 350W 500W LED Driver for Outdoor Strip Sign Landscape Lighting
| Model Number: | XH-350W |
|---|---|
| Output Voltage: | 36V |
| Input Voltage: | 110-265V |
12v 24v 400w Ip67 Constant Voltage LED Power Supply
| Input Voltage: | 90-130V/170-250A |
|---|---|
| Output Power: | 400W |
| Output Current: | 16.6/33.3A |
Energy Saving LED Driver Waterproof Constant Current LED Power Supply for Outdoor Signage and Landscape Lighting
| Ouput Cable: | Single Output Cable |
|---|---|
| Current Accuracy: | ±3% |
| Over Voltage Protection: | Yes |
IP67 200W 300W Waterproof Led Power Supply AC 90V
| Output Power: | 300W |
|---|---|
| Output Voltage: | DC12/24V |
| Input Voltage: | AC 90V-130V/170V-250V |
High Efficiency 100W Waterproof Aluminum 12/24/48V Led Power Supply for LED Lighting
| Product Size: | 190*49*34mm |
|---|---|
| Output Ampere: | 8.3A/4.2A/2.1A |
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
Custom 100W 24V DC Constant Voltage LED Driver Power Supply For LED Sign
| Packaging Details: | 45*31.5*20CM/50PCS G.W:20KGS N.W.:19KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
120W 5A Constant Voltage LED Driver Power Supply 24V For LED Signboard
| Packaging Details: | 47*29.3*17.8CM/15PCS G.W:20KGS N.W.:19KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
Waterproof150W Constant Voltage LED Power Supply For CCTV , 24V LED Driver
| Color: | Grey |
|---|---|
| Working Temperature: | -30℃--+50℃ |
| Protection Class: | IP67 |
150W Constant Voltage LED Power Supply For CCTV , 24V LED Driver
| Color: | Grey |
|---|---|
| Working Temperature: | -30℃--+50℃ |
| Protection Class: | IP67 |
150W Constant Voltage LED Power Supply For CCTV , 24V LED Driver
| Color: | Grey |
|---|---|
| Working Temperature: | -30℃--+50℃ |
| Protection Class: | IP67 |

