All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ digital rgb led pixels ] Match 112 Products.
Miracle Bean 12MM 6898 IC LED Pixel RGB DC 5V 0.3W Waterproof IP67 For Channel Letter
| Voltage: | DC05V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Protection: | IP67 |
Miracle Bean RGB 12MM LED Pixel Module 1903 0.3W DC12V High Brightness 2 Years Warranty
| Type: | Led Modules |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Protection: | IP67 |
Miracle Bean Ucs1903 12mm IP67 0.3W RGB LED Pixel Light
| Application: | LANDSCAPE |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Warranty(Year): | 2-Year |
String Light 12MM Led Pixel Module / 8mm Staw Hat LED Pixel Light PVC + silicone
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rate Power: | 0.15W |
| Protection: | IP67 |
12MM 20mm Staw Hat SMD LED Pixel Module For LED Lighting Channel Letters
| Packaging Details: | Paper Box packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
Miracle Bean String Light 12MM Led Pixel Module For Outdoor LED Lighting Letters
| Packaging Details: | Paper Box packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
Miracle Bean Warm White Waterproof Led Pixel Light DC5V 12mm F8 IP67 PVC Shell Glue Material
| Voltage: | DC05V |
|---|---|
| Power: | 0.15W |
| Protection: | IP67 |
Miracle Bean 12mm IP67 Waterproof Single Color Led Pixel For Christmas Trees
| Application: | Christmas Trees,advertising Channel Letter |
|---|---|
| Power: | 0.12W-0.15W |
| Protection: | IP67 |
Miracle Bean Ucs1903 12mm IP67 Waterproof 12MM LED Pixel 12V Size 0.12w Single Color Advertising Application
| Application: | Advertising |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |

