All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ digital rgb led pixels ] Match 112 Products.
0.8w Miracle Bean Dmx Led Pixel 12V 3Leds Waterproof 30mm Rgb
| Model Number: | 30mm Rgb Pixel |
|---|---|
| Size: | 48 Pcs/string |
| SMD: | 3535 |
DC12V 3535RGB 0.8W Led Point Pixel Lights IP67 For Building
| Application: | LANDSCAPE, Building Facade |
|---|---|
| Controller: | Addressable Rgb Led Pixel Light |
| IC Type: | UCS1903/UCS512 |
Building Amusement LED Pixel Dot Light DC24V 40mm Outdoor Digital LED Point Light
| LED Light Source: | SMD3535 |
|---|---|
| IC Chip: | Ucs 512 |
| Application: | HOTEL/Building |
12mm 5V RGB XH6897 LED Pixel Light 0.3 Watt IP67 130 ° Viewing Angle
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rated Power: | 0.3W |
| Color: | RGB Full Color |
Eco - Friendly Sign Lighting Digital LED Pixel Light 0.3Watt DIP
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rated Power: | 0.3W |
| Color: | RGB Full Color |
Color Programming RGB Led Point Light 12mm 5v 12lm Energy Saving
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rated Power: | 0.3W |
| Color: | RGB Full Color |
Controllable LED Pixel Light Digital RGB DC24V 6smd 5050 IP67
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
DC5V Square LED Pixel 12mm WS2811 Digital Pixel LED Module For Outdoor Sign Light
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Input Voltage: | 5v |
| Colour Temperature: | RGB |
Addressable WS2811 RGB Square LED Pixel Smart 12mm Waterproof LED Pixel Light
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Input Voltage: | 5v |
| Colour Temperature: | RGB |

