All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ easy to control led strip light ] Match 126 Products.
Smart Home LED Strip Light Dual Color High Brightness Perfect Home Decoration for Advertising
| Lamp Body Material: | Copper |
|---|---|
| Waterproof: | Ip20/ip65 |
| Input Voltage: | DC24V |
High Lumen RGB Flexible Super Bright 5050 Led Strip Light Decorative Lighting DC12V LED Linear Light
| Waterproof Grade: | IP65 |
|---|---|
| Body Material: | PC |
| Wanrrenty: | 2 Years |
Dimmable LED Strip Light with 256 Level Brightness and 3000/4000/6500K Temperature Color for Flexible Lighting Solutions
| Brightness Level: | 256 Level |
|---|---|
| Temperature Color: | 3000/4000/6500k |
| Waterproof Rating: | IP65 |
High-Density SMD5050 RGBW DC24V LED Strip Light 60leds/m Ribbon Light Dimmable
| Color: | 30000hrs |
|---|---|
| Voltage: | 24V |
| Weight: | 9Kg |
SMD5050 1M 60-LED Flexible LED Strip Light RGB 12V Waterproof Flexible for Indoor Decor
| Life Span: | 30000h |
|---|---|
| Body Material: | PC |
| Led Source: | SMD5050 |
180 Degree 5M Length 512leds/m 14W/M COB Led Strip Light
| LED Quantity: | 512leds/m |
|---|---|
| Power: | 14W/M |
| IP Class: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Flexible COB LED Strip Light Waterproof IP67 RGB 24v High Density Dotless
| Color: | Rgb |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 24v |
| IP Rating: | IP67 |
Flexible LED Strip Light Waterproof IP67 RGB 24v High Density Dotless Home Decoration
| Color: | Rgb |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 24v |
| IP Rating: | IP67 |
Smd 5050 150 Leds Led Strip Lights RGB Full Color 5 Meter 12v Led Tape Light Strip Ribbon Light Not Waterproof IP20
| Life: | 30000h |
|---|---|
| Package: | 5m/string |
| Luminous Intensity: | High Brightness |
Factory Price Led Strip Light Outdoor DC24V Light High Quality Flexible Neon Strip Neon Led Strip
| Warranty Period: | 2 Years |
|---|---|
| Led Qty: | 60/90/120 |
| Wateproof: | Glue Waterproof |

