All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ easy to control led strip light ] Match 126 Products.
High Quality 24V/12V LED Strip Light 10 Meters 144LED 2835 SMD All Copper Backplate 1Lamp 1Cut Remote Control
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Protection Grade: | IP65 |
| Lamp Body Material: | Copper |
24V/12V LED Strip Light 10 Meters 144LED 2835 SMD All Copper Backplate 1Lamp 1Cut Remote Control IP20 Rated
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Protection Grade: | IP65 |
| Lamp Body Material: | Copper |
Wholesale Super Bright Flexible Backlit LED Strips Light Flexible SMD 5050 LED Strip Light Flexible PCB DC12V
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Protection: | IP65 |
| Matrial: | PC |
Factory Wholesale Price DC12V 60leds RGB Full Color IP65 SMD3535 Super Brightness Led Strip Light
| Color Rendering Index: | 80-90 |
|---|---|
| Ip Grade: | IP65 |
| Model: | SMD 3535 |
High Brightness Magic White SMD2835 RGB Flow Water 12V 24V COB LED Strip Light COB Flexible Strip
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Utput Power: | 14.4W/m |
| Support Dimmer: | Yes |
SMD 2835 Multi-color 12v LED Strip Brightness CCT Dimmable Lights Indoor Home Lighting Strip Light
| Beam Angle: | 120° |
|---|---|
| Package: | 5m/roll |
| Model: | LED Strip Light |
Led Neon Strip Light SMD 2835 5050 Flexible Led Lights RGB Indoor and Outdoor Decoration Lighting
| Sampling Time: | 7 Business Days |
|---|---|
| Ip Rating: | IP65 |
| Operation Voltage: | 12v/24v |
Wholesale LED Strip Light SMD2835 RGBW DC24V Flexible LED Strip with Remote Control
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
High Quality 5M 2835 SMD LED Strip Indoor Decoration 240 LED 24V 12W/M Light Colorful 4000K 12V Switch Mode Controller
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
48 Led Waterproof LED Lens Strip Light for Outdoor Signage and Architectural Lighting
| Model: | LED Strip Light |
|---|---|
| Input: | 24V |
| Usage: | Indoor,outdoor |

