All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ flexible led strip lights rgb ] Match 161 Products.
DC12V 8mm Led Tape Strip Light 10W IP20 Flexible Cob For Decoration
| Model Number: | COB-384 |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC12V/24V |
| Lighting Color: | 3000K/4000K/6000K |
IP20 Led Tape White Flexible Light 24V 10mm 14W 5 Meters/Roll Cob For Decoration
| Model Number: | COB-608 |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC24V |
| Lighting Color: | 2700K+6500k |
IP20 Cob Led Tape Light Single Color DC24V / 12V 11W 8mm Flexible
| Model Number: | COB-312D |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC12V/24V |
| Lighting Color: | 3000K/4000K/6000K |
P62.5 High Transparency Flexible LED Mesh Screen Customized For Adevertising
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-H2P62.5 |
| Voltage: | DC12V |
Outdoor IP67 9mm Led Flexible Strip Single Color 3 Years Warranty
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rated Power: | 0.3W |
| Color: | RGB Full Color |
Factory price 12mm RGB 24V perfect smart home lamp with LED flexible lamp strip
| Waterproof: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Length: | 1 Meters |
| Voltage: | 24V |
12V 6X12mm Silicone LED Neon Rope Light IP67 Flexible SMD 2835 LED Strip
| Light Color: | W/WW/R/G/B/IB/Y/LY/P/PP/O |
|---|---|
| IP Rating: | IP67 |
| Size: | 6*12mm |
Smart Wifi Controller Waterproof IP67 RGBW 12V 30mm Outdoor Led Strip Outside Programmable Decorative Light Landscape Lamp
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
Permanent Outdoor Led Lights Aluminum Profile IP67 Smart Wifi Controller House Exterio Christmas Holiday Rgb Led Pixel Light
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
Slim 5m RGB Led Neon Light Strip DC12V Flexible Rope SMD2835 Brightness Led Neon Strip Light
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| LED Type: | SMD2835 |
| Ip Class: | IP65 |

