All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ flexible led strip lights rgb ] Match 161 Products.
14W Cob Led Flexible Tape Strip Light IP20 12V 10mm 5 Meters/Roll For Decoration
| Model Number: | COB-300D |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC12V |
| Lighting Color: | 3000K/4000K/6000K |
High-Luminance 60-LED Intelligent RGB Strip Light 12V Outside Water-Proof COB Addressable RGB LED Strip
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Led Source: | SMD5050 |
| Ip Rate: | IP65 |
IP65 Rated RGB LED Strip Light 12V Flexible Tape SMD5050 for Indoor Outdoor Use
| Voltage: | DC 12V |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Life Span: | 50000hours |
SMD 2835 Multi-color 12v LED Strip Brightness CCT Dimmable Lights Indoor Home Lighting Strip Light
| Beam Angle: | 120° |
|---|---|
| Package: | 5m/roll |
| Model: | LED Strip Light |
Ultra-Bright Flexible RGB Smart LED Strip IP65 Waterproof Light Strips Lights Dimmable Decorative for Home, Hotel, Bar Ambient Lighting
| Brightness Level: | 256 Level |
|---|---|
| Waterproof Rating: | IP65 |
| Type: | Flex LED Strips |
Led Strip WS2812B WS2812 Pixels RGB Digital LED Strip Flexible Magic Dream
| LED Type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 12V/24V |
| Length: | 5m/roll |
Smart Flexible Indoor DV12V SMD5050 RGB LED Light Strip Colorful Strip Lights For House Decoration
| Unit: | 60pcs/unit |
|---|---|
| Volt: | DC12V |
| Wire Rod: | Waterproof |
DV12V SMD5050 RGB LED Light Strip 60Leds/M Colorful Smart Strip Lights For Building AD
| Product Type: | Lighting |
|---|---|
| Led Quantity: | 60 Leds/m |
| Shade Type: | PC |
High Density 480leds High Efficiency 24V IP67 Warm White 2700K Dot Free 8mm COB LED Strip Light Kit for Home Garden Ceiling
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
Room Decoration Smart Strip Lights with 30 LED/m and RGB Remote Control
| Service: | OEM/ODM |
|---|---|
| Product Weight: | 0.5kg |
| Led Qty: | 30/60/90/120/144 |

