All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ flexible led strip lights rgb ] Match 161 Products.
WS2811 Flexible Led Strip Addressable 5050 RGB 12V 24v 300LEDs Dream Color Rope Light
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| IP Class: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Power: | 14.4W/M |
60Leds RGB DMX LED Strip Neon Lights for Residential Lighting Commercial Lighting
| Voltage: | DC 12/24V |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Life Span: | 35000hours |
DMX512 smart lighting control 30 lamp per 10meter IP67 Outdoor flexible led strip
| Product Name: | LED Light String |
|---|---|
| Usage: | Outdoor Building Garden Landscaping Lighting |
| Material: | Pc |
Multifunctional Lighting Products 2m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip and support the Different color
| Power: | 1.2W,0.72w,15W,12W±10%,0.9W/module |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB,6000-6500K,2700-7000K,3000~8000K,3000K/4000K/6000K |
| Emitting Color: | Natural White,Cool White,Tri-Color(Red-Blue-Green),Blue,pure White |
Premium 24V LED Strip Lights Flexible Waterproof IP65 LED Tape Lighting for Building Facade Signage Event Stage
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Type: | Touch On/Off Switch |
5050 LED Strip Lights Flexible 12V RGB LED Strip Light Kits APP and Remote Control 5M 10M Smart Strip Light for Home and Bar Decoration
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
Best Sellers Led Light Plant Strip 12V SMD 5050 CRI 80 Flexible RGB Waterproof Led Strip Lights
| Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power Input Voltage: | AC110-220V |
| Item Type: | Light Strings |
IP67 Waterproof LED Strip 5050 DC12V 60LEDs/m Flexible LED Light RGB RGBW 5050 LED Strip Light
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
Smart LED Strip Lights 5050 2835 Flexible LED Lights 12V 24V 110V 220V for Home Decoration Energy Saving Light
| Application: | Indoor/Outdoor |
|---|---|
| Control: | DMX512 |
| Origin Of Shipment: | China |
24V High-Brightness LED Strip Light – Flexible SMD Tape for Architectural Lighting
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |

