All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ flexible led strip lights rgb ] Match 161 Products.
Multifunctional Lighting Products 2m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Chip Source: | SMD5050 |
| Luminous Flux: | 300lm |
Widly used in the decorations led strip light Smart Flexible Indoor DV12V SMD5050 RGB LED Light Strip Colorful Strip Lights For House Decoration
| Power: | 1.2W,0.72w,15W,12W±10%,0.9W/module |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB,6000-6500K,2700-7000K,3000~8000K,3000K/4000K/6000K |
| Emitting Color: | Natural White,Cool White,Tri-Color(Red-Blue-Green),Blue,pure White |
IP67 Waterproof LED Strip Lights 50000Hrs 12V/24V DC for Outdoor All-Weather Use
| Energy Efficiency: | Consume Significantly Less Power Than Traditional Incandescent Or Fluorescent Lights, Reducing Electricity Costs. |
|---|---|
| Installation: | 3M Double-sided Tape |
| Voltage: | DC 12V |
4.8W RGB Led Neon Light Strip DC12V Flexible Rope SMD2835 Warm White Brightness Led Strip Light
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| LED Type: | SMD2835 |
| Ip Class: | IP65 |
High Quality Flexible RGB LED Strip DC12V SMD5050 LED Tape Deceration Lighting 60LEDS Led Strip Light
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| LED Type: | SMD5050 |
| Ip Class: | IP65 |
Addressable LED Strip Light IP67 Waterproof DC12V DC24V Module Design 3M Tape Indoor Outdoor Decoration
| Cct: | 3000K,4000K,5000K,6000K |
|---|---|
| Dimmable: | Yes |
| Model: | LED Strip Light |
12V RGB LED Strip Light SMD5050 Flexible Waterproof Tape for Indoor and Outdoor Decorative Lighting
| Voltage: | DC 12V |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Life Span: | 50000hours |
Custom 24V Flexible WS2835 LED Strip 120 Leds/M Running Water Flowing Running Led Strip Lights with Touch Panel Controller 10M
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| LED Type: | SMD2835 |
| Ip Class: | IP65 |
RGB Led Strip Lights Smd 5050 300 Leds 5Meter 12v Led Tape Light Strip Ribbon Light Not Waterproof IP20
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| LED Type: | SMD5050 |
| Ip Class: | IP65 |
Manufacturer DC12V Flexible LED Strip SMD2835 High Brightness 300 LEDS/m Safety Led Light Strip
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Ip Class: | IP65 |

