All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ high voltage led strip light ] Match 278 Products.
Led Neon Strip Light SMD 2835 5050 Flexible Led Lights RGB Indoor and Outdoor Decoration Lighting
| Sampling Time: | 7 Business Days |
|---|---|
| Ip Rating: | IP65 |
| Operation Voltage: | 12v/24v |
LED Backlight Lens Diffusion Reflection High Power 12V SMD030 RGB Edgelit 12V SMD3030 LED Strip bar Light LED TV Backlight Strip
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Led: | 48LED/M |
Ultra-Bright Flexible RGB Smart LED Strip IP65 Waterproof Light Strips Lights Dimmable Decorative for Home, Hotel, Bar Ambient Lighting
| Brightness Level: | 256 Level |
|---|---|
| Waterproof Rating: | IP65 |
| Type: | Flex LED Strips |
Factory Price RGB Custom LED Lens Light Strip for Cabinet and Display Lighting - High Brightness & Energy Saving
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Led: | 48LED/M |
LED Strip Light 2835 120Led Strip 12v 24v SMD2835 RGBW Flexible USB Dimmable for Indoor/Outdoor Lighting Landscape Decoration
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
Led Strip WS2812B WS2812 Pixels RGB Digital LED Strip Flexible Magic Dream
| LED Type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 12V/24V |
| Length: | 5m/roll |
LED Strip Waterproof RGB 5050 SMD LED Smart Strip Lights Remote Controlled
| LED Type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 12V/24V |
| Length: | 5m/roll |
High Density 480leds High Efficiency 24V IP67 Warm White 2700K Dot Free 8mm COB LED Strip Light Kit for Home Garden Ceiling
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
Wholesale DC12V 120Leds/M 2835 8MM LED Linear Strip Light Copper Base Single Sided Material 3000K /4000K 6500K COB LED
| LED Light Source: | SMD2835 |
|---|---|
| Input Voltage(v): | DC24V |
| Item Type: | Light Strips |
High Quality 5M 2835 SMD LED Strip Indoor Decoration 240 LED 24V 12W/M Light Colorful 4000K 12V Switch Mode Controller
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |

