All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ high voltage led strip light ] Match 278 Products.
DC24V 14W Super Bright Led Strip Light 10mm Cob Tape Single Color
| Model Number: | COB-308D |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC24V |
| Lighting Color: | 3000K/4000K/6000K |
Flexible Cob Led Strip Light 24V 10mm 13.5W RGB 5Meters / Roll For Decoration
| Model Number: | COB-420 |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC24V |
| Lighting Color: | RGB Illusion |
High-Density SMD5050 RGBW DC24V LED Strip Light 60leds/m Ribbon Light Dimmable
| Color: | 30000hrs |
|---|---|
| Voltage: | 24V |
| Weight: | 9Kg |
Factory Price Led Strip Light Outdoor DC24V Light High Quality Flexible Neon Strip Neon Led Strip
| Warranty Period: | 2 Years |
|---|---|
| Led Qty: | 60/90/120 |
| Wateproof: | Glue Waterproof |
High Brightness IP68 5050 RGB Flexible LED Strip Lights 12V For Home CE ROHS
| Delivery Time: | 5-7 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 50000M Per month |
Blue Amber Pink Window Flexible LED Strip Lights 110V / 220v 108W / Reel
| Delivery Time: | 5-7 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 50000M Per month |
Flexible RGB LED Strip Lights
| Delivery Time: | 5-7 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 50000M Per month |
60 Led /M 12V 24V LED Strip Light Single Color SMD3528 For Indoor/ Outdoor Decoration
| LED Light Source: | SMD3528 |
|---|---|
| Color Temperature(CCT): | 3000-6000 |
| Color: | R/G/B/Y/O/W/CW/WW |
IP68 8mm Width 120leds/M 14.4W/M 2835 Led Strip Light
| LED Quantity: | 120leds/m |
|---|---|
| Power: | 14.4W/M |
| IP Class: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
12V Smd5050 RGB 60Led/M Led Strip Lights For Christmas Decoration
| LED Light Source: | SMD5050 |
|---|---|
| Color: | R/G/B/Y/W |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |

