All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ high voltage led strip light ] Match 278 Products.
DC 12V High Lumens Output Led Strip Light 5050 300leds Backlight 5M Strips Lighting Led Light Strip
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| LED Type: | SMD5050 |
| Ip Class: | IP65 |
High Brightness 5M LED Strip Light 2835 12V DC Tape Ribbon String 60LED/m Decoration Natural White
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| LED Type: | SMD2835 |
| Ip Class: | IP65 |
Promotion Packing DC12V Waterproof IP65 SMD 5050 300Leds Fully Color Flexible Led Strip Lights
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| LED Type: | SMD5050 |
| Ip Class: | IP65 |
Warm White Super Bright Flexible Suppliers SMD5050 300 Leds Smart 12V Waterproof Cob Led Strip Light
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| LED Type: | SMD5050 |
| Ip Class: | IP65 |
DC24V Hot Salesr Decorative LED Strip Light White/Warm White SMD5050RGBW Safety Flexible light
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Ip Class: | IP65 |
IP67 Waterproof LED Strip Lights 50000Hrs 12V/24V DC for Outdoor All-Weather Use
| Energy Efficiency: | Consume Significantly Less Power Than Traditional Incandescent Or Fluorescent Lights, Reducing Electricity Costs. |
|---|---|
| Installation: | 3M Double-sided Tape |
| Voltage: | DC 12V |
Dimmable Flexible LED Strip Lights High Brightness RGB/Single Color Tape Light for Home Party Decoration
| Ip Grade: | 65 |
|---|---|
| Led Source: | SMD2835 |
| Led Qty: | 30/60/90/120/144 |
Super Bright LED Strip Light 2835 RGB Flexible LED Lights Tape for Home Decoration Hotel Lighting Commercial Display
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| IP Grade: | IP65 |
| Cct: | 3000K,4000K,5000K,6000K |
Ultra Super Bright RGB LED Strip Light 2835 Flexible Tape for Home Hotel Commercial Lighting
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| IP Grade: | IP65 |
| Cct: | 3000K,4000K,5000K,6000K |
2835 led strip light outdoor waterproof strip lights 24V IP65 ideal for creative home lighting decor
| Design Style: | Modern |
|---|---|
| Power Source: | Plug-in |
| Warranty: | 2 Years |

