All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ high voltage led strip light ] Match 278 Products.
Multifunctional Lighting Products 2m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip and support the Different color
| Power: | 1.2W,0.72w,15W,12W±10%,0.9W/module |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB,6000-6500K,2700-7000K,3000~8000K,3000K/4000K/6000K |
| Emitting Color: | Natural White,Cool White,Tri-Color(Red-Blue-Green),Blue,pure White |
DC12V 5050 Led Strip Lights 5054 2835 5M Super Bright Flexible Strip LED Light Smd Flexible Led Strip Lights
| LED Light Source: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC5V/12V/24V |
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
10m Single Color LED Strip Light Plug-in Power Source 60 LEDs 24V IP20 for Creative Home Decor Lighting
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Design Style: | Modern |
Premium 24V LED Strip Lights Flexible Waterproof IP65 LED Tape Lighting for Building Facade Signage Event Stage
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Type: | Touch On/Off Switch |
Flexible LED Strip Lights 220V 5050 Warm White 50 Meters Roll 30LEDs/Meter IP67 Outdoor & Indoor LED Rope Lights
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
Permanent Intelligent LED Strip Light Indoor And Outdoor Colorful Christmas Decorative Lights
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
5050 24V IP65 RGB RGBW LED Strip Light Flexible 60Leds/M High Power Led Lights
| Service: | OEM/ODM |
|---|---|
| Warranty: | 2 Year |
| Product Weight: | 0.5kg |
LED Strip Light RGB 5050 Smart Control 12V 5mm 10mm LED Bar Module
| Supply Type: | OEM Service |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Item: | Hot Sell Woven Ladies Summer Office Tops |
Led Strip Light LED RGB Outdoor Landscape Lighting Ultra Brightness Cheap
| LED Light Source: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC5V/12V/24V |
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Smd 5050 150 Leds Led Strip Lights RGB Full Color 5 Meter 12v Led Tape Light Strip Ribbon Light Not Waterproof IP20
| Life: | 30000h |
|---|---|
| Package: | 5m/string |
| Luminous Intensity: | High Brightness |

