All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ led pixel christmas lights ] Match 391 Products.
LED Point Light Source Pixel Light for Outdoor Christmas High Brightness 24V Color IP67
| Waterproof: | IP67 |
|---|---|
| Type: | String Lights |
| Bulb Type: | LED |
Christmas Outdoor Decoration LED Point Lights with High Brightness Smd 5050 Led and IP67 Protection
| Chip Source: | SMD3535 |
|---|---|
| Waterproof: | IP67 |
| Led: | Smd 5050 Led |
Christmas Colorful LED Eaves Light Decorations Waterproof IP67 Plastic Body LED Light RGBW Control
| Protection Grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 1W |
| Type: | LED |
Christmas Outdoor Decoration DC12V SMD5050 RGBW Permanent Outdoor String App Pixel Eaves Led Lights
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Dimmable Christmas LED Eave Lights for Outdoor Decoration 12V 0.4W 20mm IP67 Waterproof
| Certification: | CE |
|---|---|
| Lifespan: | 30,000 Hours |
| Material: | PC Shell+Glue |
Hot selling 20mm colorful smart 0.4w 12v outdoor string lights Christmas decorative lights
| Led Qty: | 1 Leds/pieces |
|---|---|
| Light Color: | Rgbw |
| Voltage: | 12V |
Smart Rainbow Color Changing LED Eaves Lights for Colorful Christmas House Decoration RGB
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Outdoor IP67 Waterproof RGB Point Lights Diameter 50mm for House Decoration
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Ip Rate: | Outdoor IP67 |
| Certificates: | CE Rohs |
Permanent Holiday LED Point Light 20mm Waterproof 1903 / 2904 IC Christmas Holiday Light
| Shell: | Shenzhen, China |
|---|---|
| Application: | Permanent Holiday Light |
| Color: | 1903rgb Or 2904 Rgbw |
Smart Home Pixel Eave Strip Light 60pcs Qty 20mm DC12V 0.4W IP67 LED Point Lights
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |

